TĒMA: Pirmsskola

Līdzfinansējums auklei, ja ir vieta Rīgas pašvaldības bērnudārzā

J
jautā:
06. martā, 2019
Olga

Labdien! Bērnam ir 2,5 gadi, saņem līdzfinansējumu, sēž ar aukli. Reģistrēts trijos Rīgas bērnudārzos. Ja pienāktu uzaicinājums iet uz pirmo rindā bērnudārzu, es varētu atteikties un saglabāt līdzfinansējumu auklei? Vēl rindā paliek divi bērnudārzi.

A
atbild:
11. martā, 2019
Rīgas dome
Indra Vilde, Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

“Gadījumā, ja tiek saņemts līdzfinansējums aukles pakalpojumam, tad no brīža, proti, nākamajā dienā, kad mazulis ir uzņemts un sāk apmeklēt pašvaldības bērnudārzu, vai arī pēc 30 dienām no uzņemšanas datuma, ja bērnam ir piedāvāta vieta pašvaldības izglītības iestādē, bet piedāvājums nav pieņemts, līdzfinansējums auklei tiek pārtraukts,” LV portālam paskaidroja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Indra Vilde.

Vairāk informācijas par Rīgas domes nodrošināto līdzfinansējumu vecāki var iegūt Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta mājaslapā www.izglitiba.riga.lv sadaļā Pirmskolas > Aukļu pakalpojums.