Lasīšanai: 1 minūte

Pārtraucot darba attiecības, vecāku pabalstu izmaksa turpinās

J
jautā:
13. decembrī, 2018
Santa

Labdien! Vai, bērna kopšanas atvaļinājuma laikā aizejot no darba, zaudēšu kādu no man piešķirtajiem pabalstiem?

A
atbild:
02. janvārī, 2019
Lidija Dārziņa
LV portāls

Ja bērna kopšanas atvaļinājuma laikā saņemat vecāku pabalstu un bērna kopšanas pabalstu, pārtraucot darba attiecības, pabalstus saņemsiet arī turpmāk. Vecāku pabalstu piešķirtajā apmērā maksās līdz Jūsu izvēlētajam vecāku pabalsta saņemšanas beigu periodam (bērna viena vai 1,5 gadu vecumam), bērna kopšanas pabalstu – līdz bērna 1,5 gadu vecumam.

Vecāku pabalstu nemaksā vienlaikus ar bezdarbnieka pabalstu.