Lasīšanai: 1 minūte

Virsstundu aprēķināšana

J
jautā:
13. jūnijā, 2018
Aija

Labdien! Saistībā ar virsstundām – vai 30 virsstundas drīkst strādāt vienā mēnesī, vai arī tas attiecināms uz ceturksni (vai katru mēnesi pa 30)? Paldies!

A
atbild:
20. jūnijā, 2018
Zaida Kalniņa
LV portāls

Virsstundu darbs nedrīkst pārsniegt vidēji astoņas stundas septiņu dienu periodā. To aprēķina pārskata periodā, kas nepārsniedz četrus mēnešus, paredz Darba likuma 136. panta piektā daļa.