TĒMA: Ģimene

Jāvēršas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē

J
jautā:
06. novembrī, 2017
Ļuba

Labdien! Pie Jums vēršas Baltkrievijas iedzīvotāja. Esmu dzimusi Latvijas Republikā, Jēkabpilī. Vēlāk mana māte pārcēlās uz Baltkrieviju. Jebkuru saikni ar tēvu esmu zaudējusi. Lūdzu, palīdziet man viņu atrast. Viņa dati: XXX (teksts aizklāts fiziskās personas datu aizsardzības nolūkā). Esmu vērsusies arī raidījumā “Gaidi mani”, bet bez rezultātiem. Jau iepriekš pateicos!

A
atbild:
07. novembrī, 2017
Elīna Gulbe
LV portāls
Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
Undīne Priekule, sabiedrisko attiecību speciāliste

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) pārstāve Undīne Priekule attiecīgajā situācijā iesaka visu par tēvu zināmo informāciju sūtīt uz Personu datu apstrādes departamenta e-pastu pdad@pmlp.gov.lv, kur iespējams saņemt atbildi par to, vai PMLP ir informācija par meklējamo personu, kā arī informāciju par tālāko kārtību, kā rīkoties. Tomēr jārēķinās, ka informācija par meklētās personas dzīvesvietas adresi trešajām personām netiek izsniegta drošības apsvērumu dēļ. “Pakalpojuma process paredz vēstules nosūtīšanu meklētajai personai ar PMLP starpniecību,” norāda U. Priekule.