Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Lai vadītu traktortehniku, jābūt attiecīgas kategorijas apliecībai

J
jautā:
02. oktobrī, 2016
Edgars

Vai drīkstu apstrādāt savu zemi bez traktorista tiesībām?

A
atbild:
05. oktobrī, 2016

Ceļu satiksmes likuma 23. panta septītā daļa paredz, ka, lai vadītu traktortehniku, personai jābūt attiecīgas kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecībai. Ar B kategorijas vadītāja apliecību (vieglā automobiļa vadīšanai) traktortehniku vadīt nav atļauts.