DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
10. jūnijā, 2024
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Arī jūlijā bērniem būs iespēja apmeklēt Ventspils zinātnes centra VIZIUM vasaras nometni “TehnoEko” 

Publicitātes foto

Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina sešgadniekus un 1. – 6. klašu skolēnus piedalīties vasaras nometnē “TehnoEko”, kur būs iespēja darboties daudzveidīgās STEM nodarbībās VIZIUM mācību klasēs, laboratorijā un ekspozīcijas zālē, kā arī atraktīvi pavadīt laiku ārpus VIZIUM, apmeklējot mini zoo, bibliotēku, VUGD posteni, sportojot kopā ar Laumu Grīvu, darbojoties pie smilšu galdiem un ne tikai! 

VIZIUM vasaras nometne “TehnoEko” norisināsies 1. – 5. un 8. – 12. jūlijā plkst. 9.00 – 17.00. Šoreiz tiks piedāvāta iespēja pieteikties uz sev vēlamo dienu skaitu, kas nozīmē, ka bērns var pavadīt VIZIUM nometnē 1 dienu vai pieteikties uz nedēļu vai divām!  

Nometne norisināsies gan Ventspils zinātnes centra VIZIUM telpās – mācību klasēs, laboratorijā, ekspozīcijas zālē, izmantojot daudzveidīgo tehnoloģiju klāstu, gan pilsētvidē, aktīvi pavadot laiku svaigā gaisā. Katra diena nometnē tiek sadalīta divās daļās: 

 • 1. dienas daļā daudzveidīgas STEM nodarbības zinātnes centrā VIZIUM: robotikas nodarbības; Lego darbnīcas; datoranimācijas un datorgrafikas nodarbības; inženierzinātnes uzdevumi; fizikas un ķīmijas eksperimenti; nodarbības laboratorijā; digitālās mākslas nodarbības; nodarbības VIZIUM ekspozīcijas zālē. 
 • 2. dienas daļā – tematiskā pēcpusdiena: 
  • 01.07. GUDRĪBU KRĀTUVES DIENA - darbnīcas Gāliņciema bibliotēkā. 
  • 02.07. LIELĀ SPĒĻU DIENA - darbošanās ar spēlēm no “Lielās koka spēles”. 
  • 03.07. LABĀKO DRAUGU DIENA - viesošanās mini zoo un kanisterapijas nodarbības. 
  • 04.07. SKAŅU DIENA - darbnīca Mūzikas bibliotēkā un ekskursija pa koncertzāli “Latvija”. 
  • 05.07. AKTĪVĀ DIENA - sportošana kopā ar treneri Laumu Grīvu stadionā. 
  • 08.07. DROŠO PADOMU DIENA - viesošanās un paraugdemonstrējumi VUGD Ventspils postenī. 
  • 09.07. RADOŠO SMILŠU DIENA - darbošanās pie smilšu galdiem un lampām kopā ar “Smilšu lampas”. 
  • 10.07. EZERA DIENA - aktivitātes Būšnieka ezera takās. 
  • 11.07. MODRĪBAS DIENA - viesošanās Ventspils muitas postenī, muitas suņu paraugdemonstrējumi. 
  • 12.07. JŪRAS DIENA - brauciens uz Ovišu vai Užavas bāku, aktivitātes jūrmalā. 

Nometnes dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienas un uzkoda launagā. 

Dalības maksa par nometni ir 38 EUR par 1 dienu. Piesakot bērnu uz 3 vai vairāk dienām, maksājumam tiek piemērota 10% atlaide. Pieteikties nometnei iespējams, aizpildot anketu šeit: www.adre.se/piesakiestehnoeko2024  

Vecākiem, piesakot bērnu, jāiepazīstas ar nometnes iekšējās kārtības noteikumiem. Ar katra nometnes dalībnieka likumisko pārstāvi tiks slēgts līgums par bērna dalību nometnē. Apmaksu par dalību nometnē būs iespējams veikt zinātnes centra VIZIUM kasē, ka arī nepieciešamības gadījumā ar pārskaitījumu, apmaksājot rēķinu.  

Plašāka informācija pieejama pa tālr. 28632351 vai rakstot uz e-pastu: guna.stepina@ventspils.lv. Dienu pirms nodarbības dalībniekiem tiks nosūtīts atgādinošs e-pasts. 

Informējam, ka Ventspils Digitālā centra rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils Digitālā centra un Ventspils zinātnes centra VIZIUM mājaslapā, sociālajos tīklos, kā arī drukātajos izdevumos. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI