DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
31. maijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

KP aicina uz izglītojošu semināru uzņēmumiem, kas plāno kopīgu dalību iepirkumos 

Konkurences padome (KP) aicina uzņēmumu pārstāvjus un citus interesentus piedalīties bezmaksas izglītojošā seminārā par uzņēmumu kopīgu dalību iepirkumos, kas 11. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 12.30 norisināsies tiešsaistē, MS Teams platformā.  

Semināros KP pārstāves no Aizliegtu vienošanos departamenta skaidros priekšnoteikumus tirgus dalībniekiem, kuri aktīvi piedalās iepirkumu procedūrās, īpaši, apvienojoties pilnsabiedrībā un vienojoties par kopīgu piedāvājumu iesniegšanu iepirkumos, kas ir jāņem vērā, izvērtējot kopīga piedāvājuma iesniegšanu iepirkumā un kādi ir nosacījumi, lai kopīga piedāvājuma iesniegšana iepirkumā nepārkāptu Konkurences likumu 

Seminārā tiks apskatīts:  

  • Apstākļi, kas ir jāņem vērā, izvērtējot kopīga piedāvājuma iesniegšanu iepirkumā; 
  • Nosacījumi, lai kopīga piedāvājuma iesniegšana nepārkāptu Konkurences likumu; 
  • KP izstrādātās vadlīnijas un to praktiskais pielietojums; 
  • Piemēri, sniedzot ieskatu, kā praksē ir vērtēti jautājumi par kopīgu piedāvājumu iesniegšanu iepirkumos. 

Semināri ir bezmaksas, un norisināsies 11. jūnijā plkst. 11.00 līdz plkst. 12.30 tiešsaistē, MS Teams platformā. Lai saņemtu saiti uz semināru, nepieciešams pieteikties semināram iepriekš, aizpildot reģistrācijas anketu līdz 10. jūnijā plkst. 15.00. Semināra reģistrācijas anketa pieejama ŠEIT. 

Vienlaikus KP aicina interesentiem iepazīties ar KP izstrādātajām vadlīnijām par kopīgu piedāvājumu iesniegšanu iepirkumos. Vadlīnijas pieejamas KP tīmekļa vietnē 

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar KP Vecāko komunikācijas speciālisti Paulu Celmu, rakstot uz: paula.celma@kp.gov.lv vai zvanot uz tālr.nr. 68206980. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI