DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. maijā, 2024
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

“British Airways” paziņo par lidojumu skaita palielināšanu starp Rīgu un Hītrovu

Publicitātes foto

Turpinot veiksmīgi aizvadīto ziemas sezonu, Apvienotās Karalistes aviokompānija “British Airways” paziņojusi, ka no nākamās rudens / ziemas sezonas palielinās lidojumu skaitu starp Rīgu un Hītrovas lidostu Londonā un turpmāk šajā maršrutā lidos katru dienu.

Lidojumu biežuma palielināšana paplašinās ceļošanas iespējas starp abu valstu galvaspilsētām gan individuāliem ceļotājiem, gan tūrisma industrijai kopumā. Lidojumi ikdienas režīmā tiks uzsākti pirmdien, 28. oktobrī, izmantojot Airbus 320 un Airbus 321 lidmašīnas. Biļetes cena turp un atpakaļ lidojumam maksās, sākot no 90 eiro, un tās ziemas sezonas lidojumiem jau var iegādāties mājaslapā ba.com.

“Esam pateicīgi “British Airways” par sadarbību un pārliecību šī mūsu pasažieriem svarīgā maršruta izaugsmes iespējām, palielinot lidojumu biežumu līdz septiņām reizēm nedēļā. Ikdienas lidojumi un būtiski uzlabotie lidojumu laiki paplašinās iespējas pasažieriem lidot ar savienotajiem reisiem caur Londonas Hītrovas lidostu uz Ziemeļameriku, Āziju un citiem virzieniem katru dienu. Tāpat novērtējam Rīgas Investīciju un tūrisma aģentūras ieguldījumu darbā ar aviokompāniju un iespēju investēt Rīgas kā ceļojumu galamērķa popularizēšanā gan Apvienotajā Karalistē, gan plašākā “British Airways” maršrutu tīklā,” saka RIX Rīgas lidostas valdes priekšsēdētāja Laila Odiņa.

"British Airways" reģionālais komerciālais vadītājs Emils Delibaševs (Emil Delibashev) uzsver: “Mēs esam priecīgi palielināt lidojumu biežumu starp Londonu un Rīgu nākamajā ziemas sezonā. Jaunais lidojumu plāns nozīmē, ka pasažieri varēs izmantot mūsu tālākos savienojumus no Londonas Hītrovas lidostas, tostarp uz pārējo Apvienoto Karalisti vai, piemēram, uz ASV. Rīga mums ir nozīmīgs maršruts, jo mēs turpinām ieguldīt jaunos produktos, pakalpojumos un tehnoloģijās.”

“Kopš British Airways atsāka lidojumus uz Rīgu pagājušā gada oktobrī, Rīgas investīciju un tūrisma aģentūrai izveidojusies veiksmīga sadarbība ar aviokompāniju mārketinga jomā. Šis ir bijis arī viens no faktoriem, kas ļāvis panākt tik īsā laikā lidojumu skaita palielināšanu. Ikdienas lidojumi no Londonas Hītrovas lidostas, kā arī savienojumi ar ASV lidostām dos iespēju Rīgai piesaistīt arvien vairāk maksātspējīgu tūristu. Arī šajā vasarā un ziemas sezonā plānojam kopīgas kampaņas ar “British Airways”, lai uzrunātu vēl plašāku ceļotāju auditoriju,” skaidro Fredis Bikovs, Rīgas investīciju un tūrisma aģentūras direktors.

“British Airways” ir Lielbritānijas nacionālais gaisa pārvadātājs, globāla pilna servisa aviokompānija, kas nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 65 valstīm. “British Airways” klientiem ir pieejams viens no pasaulē plašākajiem lidojumu tīkliem gan iekšzemē, gan starptautiski, piedāvājot lidojumus uz un no centrālajām lidostām pasažieriem ērtā laikā. Savā ilgtspējas programmā “BA Better World” aviokompānija ir apņēmusies sasniegt nulles oglekļa emisijas līdz 2050. gadam.

Iepriekš lidsabiedrība izpildīja lidojumus uz Rīgu no 1997. līdz 2007. gadam.

2024. gada rudens – ziemas sezona sāksies 28. oktobrī.

Reisa Nr.

Izlidošana no  LHR

Ielidošana RIX

Reisa Nr.

Izlidošana no RIX

Ielidošana LHR

BA880

Pirmdien 08.00

Otrdien 07.45

Trešdien 06.05

Ceturtdien 07.40

Piektdien 07.30

Sestdien 07.55

Svētdien 14.45

Pirmdien 12.50

Otrdien 12.35

Trešdien 10.55

Ceturtdien 12.30

Piektdien 12.20

Sestdien 12.45

Svētdien 19.30

BA881

Pirmdien 13.45

Otrdien 13.25

Trešdien 11.45

Ceturtdien 13.20

Piektdien 13.10

Sestdien 13.40

Svētdien 20.20

Pirmdien 14.55

Otrdien 14.35

Trešdien 12.55

Ceturtdien 14.30

Piektdien 14.20

Sestdien 14.50

Svētdien 21.30

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI