DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. aprīlī, 2024
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Kultūra

Ģimenes diena “Kas no zemes ārā spraucas”

Publicitātes attēls

Latvijas Nacionālajā dabas muzejā sestdien, 27. aprīlī, no plkst. 10.00 līdz 15.00 notiks pasākums ģimenēm ar bērniem “Kas no zemes ārā spraucas”. Gatavojoties jaunajai sezonai dabā, ikviens būs aicināts izzināt un noskaidrot, kas dīgst, plaukst un ārā no zemes spraucas pavasarī – gan dažādi augi, gan sēnes.

Ģimenes dienas dalībnieki, ierodoties muzejā, saņems uzdevumu grāmatiņu, ko aizpildīt palīdzēs Botānikas nodaļas speciālisti un muzeja pedagogi. Risinot uzdevumus, bērni un vecāki varēs iepazīt dažādu augu dīgstus, koku pumpurus, lapas un ziedus, kā arī uzzināt, kuras sēnes sāk augt jau pavasarī. Līdzās augu un sēņu pasaulei uzmanība tiks pievērsta arī pavasara vēstnešiem kukaiņiem. Savukārt radošajā darbnīcā ikvienam būs iespēja izgatavot savu mākslas darbu ar augu lapām no herbārija.

Ģimenes diena Dabas muzejā notiek mēneša pēdējā sestdienā no septembra līdz aprīlim. Pasākums paredzēts ģimenēm ar bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem, un katrreiz tas veltīts kādam aktuālam dabas tematam.

Ierasties un piedalīties var jebkurā laikā no plkst. 10.00 līdz 15.00 (materiālu izsniegšana notiek līdz plkst. 14.30). Uzdevumu izpildīšana aizņems aptuveni 40–60 minūtes. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Dalības maksa: muzeja ieejas biļete + pasākuma biļete (3,00 € ģimenei)

Muzeja ieejas biļete:
pieaugušajiem – 3,50 €
pensionāriem, studentiem – 2,50 €*
skolēniem – 1,50 €*
*uzrādot apliecību

Kompleksā ieejas biļete:
(izstāde „SKUDRA” + pastāvīgās ekspozīcijas ar 20% atlaidi)
Pieaugušie – 4,40 €
Studenti – 3,20 €*
Pensionāri – 3,20 €*
Skolēni – 2,00 €*
*uzrādot apliecību

Biļetes var iegādāties muzeja kasē.
Pasākuma biļete jāiegādājas arī tad, ja ieeja muzejā ir bez maksas.

Ieeja muzejā bez maksas – saskaņā ar Latvijas Nacionālā dabas muzeja maksas pakalpojumu cenrādi, kā arī personām, kurām izsniegtas atbilstošas Latvijas Nacionālā dabas muzeja ieejas kartes.

Informācija par ieejas biļešu atlaidēm šeit.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI