DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
18. aprīlī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Sākti Matīsa ielas seguma atjaunošanas darbi  

Šonedēļ sākti seguma atjaunošanas darbi Matīsa ielas posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Aleksandra Čaka ielai. Darbus plānots paveikt trīs nedēļu laikā. Informācija par aktuālajiem satiksmes ierobežojumiem sekos atsevišķi. 

Saistībā ar asfalta seguma frēzēšanas darbiem no ceturtdienas, 18. aprīļa, plkst. 21.00 līdz piektdienas, 19. aprīļa, plkst. 6.00 Matīsa ielas posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Aleksandra Čaka ielai ierobežos transportlīdzekļu satiksmi. Darbu laikā iespējams paaugstināts trokšņu līmeni, pašvaldība atvainojas par sagādātajām neērtībām Matīsa ielas iedzīvotājiem un aicina pret notiekošajiem darbiem būt saprotošiem. 

Saistībā ar asfaltēšanas darbiem satiksmes ierobežojumi minētajā ielas posmā gaidāmi no otrdienas, 23. aprīļa, plkst. 21.00 līdz trešdienas, 24. aprīļa, plkst. 6.00, kā arī naktī no trešdienas, 24.aprīļa, uz ceturtdienu, 25. aprīli.  

Pirms Matīsa ielas seguma atjaunošanas posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Aleksandra Čaka ielai veiks aku vāku, gūliju un kapju regulēšanu. Pēc tam veiks ielas asfalta seguma atjaunošanu 1 998 m2 apjomā un ceļa horizontālā apzīmējuma uzklāšanu. 

Veicamo darbu mērķis ir uzlabot ielas stāvokli, nomainot sadēdējušo asfalta segumu, kurā ir veiktas daudzu komunikāciju pārbūves, ieklājot ielāpus, kā arī izveidojušās plaisas un bedres. Tāpat ielā esošo apakšzemes komunikāciju vāki, transportlīdzekļiem tos šķērsojot, šobrīd rada lieku troksni.  

Pēc darbu pabeigšanas Matīsa ielas posmā samazināsies trokšņu un putekļu līmenis, kā arī uzlabosies lietus ūdens atvade.  

Būvdarbus veic sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Vianova”, par līguma kopējo summu – 115 401,49 eiro t.sk. PVN.  

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI