DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. aprīlī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Par jauno Aizsardzības ministrijas valsts sekretāru iecelts Aivars Puriņš 

Otrdien, 16. aprīlī, Ministru kabinets Aizsardzības ministrijas valsts sekretāra amatā apstiprināja Aivaru Puriņu, kas amata pienākumus sāks pildīt no 29. aprīļa.  

Līdz šim Aizsardzības ministrijas valsts sekretāra pienākumus papildus saviem tiešajiem amata pienākumiem pildīja Aizsardzības ministrijas politikas direktors – valsts sekretāra vietnieks Rolands Heniņš. 

Aivars Puriņš kopš 2023. gada augusta bijis Valsts prezidenta padomnieks Nacionālās drošības jautājumos, Nacionālās drošības padomes sekretārs. No 2019. gada līdz 2023. gadam Aivars Puriņš ir bijis Aizsardzības padomnieks, Aizsardzības ministrijas pārstāvju NATO un Eiropas Savienībā vadītājs, savukārt no 2015. gada līdz 2019. gadam strādājis kā Aizsardzības ministrijas valsts sekretāra vietnieks nodrošinājuma jautājumos.  

Tāpat Aivars Puriņš no 2014. līdz 2015. gadam vadījis Drošības politikas departamentu Ārlietu ministrijā, kā arī no 2009. gada līdz 2014. gadam Aizsardzības plānošanas un analīzes departamentu Aizsardzības ministrijā.  

Aivars Puriņš ir ieguvis zinātņu maģistra grādu globālajā drošībā Krenfīldas universitātē, Apvienotajā Karalistē, kā arī sociālo zinātņu maģistra grādu ekonomikā, absolvējot Latvijas Universitāti. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI