DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. aprīlī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Ietekmes uz vidi novērtējuma sabiedriskās apspriešanas sanāksmes turpmāk norisināsies hibrīdformā 

2024. gada 16. aprīlī Ministru kabinetā apstiprināti Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sagatavotie noteikumu grozījumi, kas paredz, ka sabiedriskās apspriešanas sanāksmes, kas tiek organizētas ietekmes uz vidi novērtējuma un stratēģiskā ietekmes uz vidi novērtējuma ietvaros norisināsies hibrīdformā. 

Ņemot vērā mūsdienu tehnisko iespēju attīstību, uzskatāms, ka hibrīdformas sanāksmes sniedz iespēju iesaistīties lielākai sabiedrības daļai un ikvienam sabiedrības loceklim izvēlēties sev ērtāko dalības formu – piedalīties sanāksmē klātienē vai pieslēgties un piedalīties neklātienes formā. Sagatavotie grozījumi1 paredz, ka ierosinātājs nodrošina atbilstošu tehnisko nodrošinājumu. 

1 Grozījumi Ministru kabineta 2015. gada 13. janvāra noteikumos Nr. 18 "Kārtība, kādā novērtē paredzētās darbības ietekmi uz vidi un akceptē paredzēto darbību" un Grozījumi Ministru kabineta 2004. gada 23. marta noteikumos Nr. 157 "Kārtība, kādā veicams ietekmes uz vidi stratēģiskais novērtējums" 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI