DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
15. aprīlī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Valsts prezidents: Daugavpils ir Latvija. Latgale ir Latvija. Tā bija, ir un būs

15. aprīlī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs darba vizītē apmeklēja Daugavpils valstspilsētu. Valsts prezidents tikās ar Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes deputātiem, izglītības iestāžu vadītājiem un Daugavpils Universitātes vadību. Tāpat Valsts prezidents apmeklēja Daugavpils Zinātņu vidusskolu, kur iepazinās ar mācību procesu un diskutēja ar vidusskolēniem par izglītības lomu Latgales reģiona attīstībā un 20. gadadienas nozīmi kopš Latvija ir NATO un Eiropas Savienības dalībvalsts. 

“Daugavpils ir Latvija. Latgale ir Latvija. Tā bija, ir un būs. Mūs vieno Satversme, valsts valoda, mūsu valsts neatkarība un sabiedrības labklājība. Tās ir vērtības, uz kuru pamata vienoties, nevis šķelties. Nešaubīgi, ka izaicinājumi un risināmu problēmu ir daudz gan pilsētas, gan reģiona un valsts mērogā, taču būtiski ir nepazaudēt iedzīvotāju vēlmi dzīvot un attīstīties Latvijas otrajā lielākajā pilsētā,” pēc vizītes Daugavpils valstspilsētā pauda Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs. 

Valsts prezidents E. Rinkēvičs vizītes laikā tikās arī ar VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” vadību un personālu un tika iepazīstināts ar darbu slimnīcas nodaļās. Tāpat E. Rinkēvičs viesojās SIA “Daugavpils dzelzsbetons” ražotnē, kas ir pašmāju kapitāla uzņēmums un stabils darba devējs reģionā. 

Darba vizītes ietvaros Valsts prezidents nolika ziedus Latvijas Brīvības cīņās kritušo Polijas armijas karavīru piemiņas vietā un apskatīja Rotko muzeja izstādes. 

Vizītes noslēgumā Valsts prezidents tikās un uzklausīja Daugavpils iedzīvotājus. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI