DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. aprīlī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Vārnu kroga mežā notiks Zemessardzes orientēšanās vingrinājums

Publicitātes foto

13. aprīlī Rīgā, Vārnu kroga mežā un tā apkārtnē notiks kapteiņa Alekseja Ozoliņa piemiņai veltītais ikgadējais Zemessardzes orientēšanās vingrinājums, ko organizē Zemessardzes štābs sadarbībā ar Zemessardzes 1. Rīgas brigādi.

Vingrinājuma mērķis ir veicināt orientēšanās sporta popularitāti karavīru un zemessargu vidū. Orientēšanās prasmes apgūst ikviens karavīrs un zemessargs valsts aizsardzības uzdevumu veikšanai.

Vingrinājuma dalībnieki tiks vērtēti vairākās vecuma grupās un tiks noskaidroti labākie šī sporta veida karavīri un zemessargi individuālajā vērtējumā, kā arī apbalvotas labākās komandas. Vingrinājumam simboliski ir dots Zemessardzes Studentu bataljona pirmā komandiera, Latvijas orientēšanas sporta leģendas – kapteiņa Alekseja Ozoliņa vārds, ar mērķi turpināt un attīstīt orientēšanās sporta tradīcijas Zemessardzē.

Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu visu Latviju. Lai iestātos Zemessardzē, zvaniet 1811 vai rakstiet esizemessargs@mil.lv. Papildu informācija par dienestu Zemessardzē https://www.klustikaravirs.lv/dienests-zemessardze.

Iedzīvotāju ievērībai!

Zemessardze aicina Vārnu kroga meža apkārtnes iedzīvotājus neuztraukties, redzot karavīru un zemessargu pārvietošanos formas tērpos un ar sapratni izturēties pret Zemessardzes plānveida vingrinājumiem, kuru mērķis ir valsts aizsardzības spēju uzlabošana un reģionālās drošības stiprināšana.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI