DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
01. martā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Likumsargi atsavina teju četrus kilogramus narkotisko vielu, skaidru naudu, šaujamieročiem līdzīgus priekšmetus un automašīnas

Publicitātes foto

Valsts policijas darbinieki saistībā ar iepriekš uzsāktu kriminālprocesu aizturēja kādu 1982. gadā dzimušu vīrieti par narkotisko vielu realizāciju lielā apmērā. Veicot kratīšanas vairākas adresēs, tika atsavinātas dažādas narkotiskās vielas, skaidra nauda, šaujamieročiem līdzīgi priekšmeti un automašīnas.

Aizvadītajā mēnesī, 13. februārī, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 4. biroja darbinieki, Rīgā, Maskavas forštates rajonā, veicot speciālās izmeklēšanas darbības, noziedzīga nodarījuma brīdī aizturēja vienu personu par narkotisko vielu realizāciju lielā apmērā. Kriminālprocesa ietvaros Rīgā, tika veiktas kratīšanas gan personas dzīvesvietā, gan citās adresēs. Kopumā tika atsavināti aptuveni četri kilogrami narkotisko vielu, tajā skaitā 3,5 kg amfetamīns, 400 gramu marihuānas, 40 gramu kokaīna, 1300 subatex tablešu, divas automašīnas, skaidra nauda 1500 eiro un trīs šaujamieročiem līdzīgi priekšmeti.

Jāpiemin, ka persona jau iepriekš bija nonākusi policijas redzeslokā par līdzīga rakstura darbībām.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253./1 panta trešās daļas, proti, par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu, ja tas izdarītas ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā. Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Minētā persona tika aizturēta, un šobrīd turpinās aktīvs darbs kriminālprocesā.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI