DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
21. februārī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ārlietas

Ārlietu ministrs aicina Indijas uzņēmējus attīstīt sadarbību ar Latviju

FOTO: Confederation of Indian Industry

2024. gada 21. februārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš, uzstājoties Indijas un Eiropas uzņēmējdarbības ilgtspējas konklāva īpašajā plenārsēdē ministriem, aicināja Indijas uzņēmējus attīstīt sadarbību ar Latviju, īpaši digitālajās tehnoloģijās, inovācijās un kosmosa nozarē.

Ārlietu ministrs uzsvēra Latvijas atvērto uzņēmējdarbības vidi un orientēšanos uz inovācijām.

"Latvija, kura atguva neatkarību pirms vairāk nekā 30 gadiem, ir daļa no Eiropas Savienības vienotā tirgus. Uzņēmējdarbības vide ir vērsta uz inovāciju ieviešanu un attīstīšanu dažādās jomās. Mēs esam atvērti un ieinteresēti attīstīt attiecības ar Indiju, tādēļ aicinu Indijas uzņēmējus attīstīt kontaktus ar Latviju," pauda K. Kariņš.

Darba vizītes otrajā dienā ārlietu ministrs piedalījās Konrāda Adenauera fonda un Indijas domnīcas Observer Research Foundation rīkotajā diskusijā par nākotnes drošības izaicinājumiem. Tajā K. Kariņš uzsvēra, ka gan Eiropas Savienība, gan Indija ir ieinteresētas starptautisko tiesību saglabāšanā, kas paver iespējas un vajadzību pēc ciešākas sadarbības.Darba vizītes otrās dienas noslēgumā ārlietu ministrs piedalījās starptautiskās konferences Raisina Dialogue atklāšanā. Tās laikā K. Kariņš kopā ar Baltijas valstu un Ziemeļvalstu ārlietu ministriem tikās ar Indijas premjerministru Narendru Modi (Narendra Modi).

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI