DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
06. decembrī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Par izmaiņām SIA “LDZ CARGO” padomē 

Šodien, 6.decembī, SIA “LDZ CARGO” akcionāru sapulce ir pieņēmusi lēmumu par izmaiņām SIA “LDZ CARGO” padomes sastāvā – atsaukt no SIA “LDZ CARGO” padomes Remu Razumu un iecelt padomē Andri Ozoliņu. 

Rems Razums SIA “LDZ CARGO” padomē līdz šim veica padomes priekšsēdētāja pienākumus, savukārt Andris Ozoliņš pašlaik ir VAS “Latvijas gaisa satiksme” padomes loceklis. 

VAS “Latvijas dzelzceļš” valdes priekšsēdētājs Rinalds Pļavnieks skaidro: “SIA “LDZ CARGO” ir būtisks LDz koncerna uzņēmums, kurš veiksmīgi strādā Latvijas tirgū, kopš šī gada sākuma veic kravu pārvadājumus Igaunijā un jau tuvākajā laikā sniegs šos pakalpojumus arī Lietuvas tirgū. VAS “Latvijas dzelzceļš” kā koncerna valdošajam uzņēmumam ir būtiski nodrošināt maksimāli neatkarīgu un profesionālu mūsu meitas uzņēmumu padomju darbību, un esmu pārliecināts, ka A.Ozoliņa ilggadēja pieredze uzņēmumu korporatīvajā pārvaldībā un finanšu sektorā sniegs būtisku ieguldījumu tālākā SIA “LDZ CARGO” attīstībā”. 

“Vēlos pateikties R.Razumam par līdzšinējo ieguldījumu SIA “LDZ CARGO” attīstībā, esošajā izaicinājumiem bagātajā situācijā kopā ar SIA “LDZ CARGO” komandu spējot ne tikai nostabilizēt uzņēmuma darbību, bet arī uzsākt sniegt jaunus pakalpojumus līdzšinējos un jaunos mērķa tirgos,” turpina R.Pļavnieks. 

A.Ozoliņš veiks SIA “LDZ CARGO” padomes locekļa pienākumus uz termiņu, kas nav ilgāks  

par vienu gadu, līdz brīdim, kad Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumā noteiktajā nominēšanas kārtībā dalībnieku sapulce amatā ievēlēs viņu vai citu kandidātu.  

A.Ozoliņš ir ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā Rīgas Biznesa institūtā, kā arī zināšanas papildinājis Velsas Universitātē (Apvienotā Karaliste), Starptautiskā menedžmenta attīstības institūtā (Šveice) un Eiropas Vadības un tehnoloģiju skolā (Vācija). A.Ozoliņš ilggadēji bijis saistīts ar finanšu sektoru, 13 gadus strādājot “DnB Banka” valdē, kur no 2004. gada pildījis valdes priekšsēdētāja pienākumus. No 2010. gada līdz 2011. gadam bijis arī “DNB NORD Bank ASA” vadības komitejas loceklis, atbildīgais par tirdzniecību un korporatīvo biznesu Baltijā, Polijā un Dānijā. Kopš 2013. gada strādājis dažādu uzņēmumu padomēs gan privātajā, gan valsts sektorā. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI