DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
29. novembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Rīga ziedos automašīnas Ukrainai

Rīgas dome 29.novembrī atbalstīja 12 Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrības “Rīgas meži” īpašumā esošu vieglo automašīnu un vienas Rīgas Volejbola skolai piederošas automašīnas ziedošanu Ukrainas atbalstam.

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Edvards Ratnieks: "Rīgas dome ir stabils atbalsta plecs Ukrainai un tās iedzīvotājiem, tāpēc mēs turpinām kopā ar mūsu kapitālsabiedrībām atbalstīt Ukrainu. Rīga arvien ir gatava sniegt palīdzīgu roku. Esmu pārliecināts, ka šīs automašīnas palīdzēs glābt dzīvības."

SIA “Rīgas meži” Ukrainas aizstāvjiem ziedos 12 transportlīdzekļus – vieglās automašīnas “Lada 4x4 Pickup”. Automašīnas Ukrainā nogādās biedrības “Agendum” organizētais “Twitter konvojs”.

Rīgas Volejbola skolai piederošā, 2003. gada ražotā automašīna “Renault Master” tiks ziedota biedrībai “Tavi draugi” Ukrainas civiliedzīvotāju pārvadāšanai un humānās palīdzības piegādei.

Uzreiz pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā galvaspilsētas pašvaldība, tās kapitālsabiedrības un iestādes definēja viennozīmīgu un skaidru atbalstu Ukrainai, ko īstenoja ar konkrētu pasākumu palīdzību. Rīgas pašvaldība un tās kapitālsabiedrības ir ziedojušas gan naudu, gan medicīnas preces, gan tehniku un citus resursus, lai atbalstītu Ukrainu un tās karā cietušos civiliedzīvotājus. SIA “Rīgas satiksme” 28. novembrī nosūtīja vēl 10 sabiedriskā transporta autobusus uz Ukrainu, Čerņihivas pilsētu, papildus 21 autobusam, kas iepriekš uzdāvināti Kijivas pilsētai.

Rīgas pašvaldībā un tās kapitālsabiedrībās nodarbināti vairāk nekā 100 Ukrainas civiliedzīvotāji.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI