DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
21. novembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

Uzsāktos centralizētās siltumapgādes energoefektivitātes un AER ieviešanas projektus varēs pabeigt 2024. gadā

Iepriekšējā ES fondu plānošanas perioda atbalsta programma energoefektivitātes paaugstināšanai un vietējo AER izmantošanai centralizētajā siltumapgādē tiek noslēgta š.g. 31. decembrī. Apzinot visus šobrīd īstenošanā esošos projektus, secināms, ka septiņiem projektiem varētu rasties grūtības visus projektā paredzētos darbus un maksājumus veikt līdz 2023. gada 31. decembrim.

Lai projektus varētu pabeigt nākamgad, valdība š.g. 21. novembra sēdē apstiprināja Ekonomikas ministrijas piedāvātos grozījumus atbalsta programmā, kas paredz, ka uzsāktos projektus varēs pabeigt līdz 2024. gada 31. oktobrim.

Šobrīd vēl nav iespējams prognozēt šo projektu īstenošanas gaitu līdz gada beigām. Tāpēc CFLA pienākums būs vērtēt finansējuma saņēmēja progresu līdz gada beigām, lai pieņemtu pamatotu lēmumu par projektu pagarināšanu.

Detalizēti ar grozījumiem Ministru kabineta 2017. gada 22. augusta noteikumos Nr. 495 "Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 4.3.1. specifiskā atbalsta mērķa "Veicināt energoefektivitāti un vietējo AER izmantošanu centralizētajā siltumapgādē" otrās un trešās projektu iesniegumu atlases kārtas un 15.1.1. specifiskā atbalsta mērķa "Atbalsta pasākumi centralizētās siltumapgādes jomā" īstenošanas noteikumi" var iepazīties Tiesību aktu portālā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI