DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
10. novembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Rīgā sāks kursēt sabiedriskais transports Latvijas valsts svētku noformējumā

FOTO: Publicitātes foto

Šodien, 10. novembrī, Rīgā sāks kursēt sabiedriskais transports – viens autobuss, trolejbuss un tramvajs, Latvijas valsts svētku noformējumā. Aplīmētie transportlīdzekļi kursēs dažādos maršrutos un plānots, ka šajā īpašajā Latvijai veltītā noformējumā tie kursēs vismaz gadu.

“Rīgas satiksmes” valdes priekšsēdētāja Džineta Innusa: “Godinot Latvijas dzimšanas dienu un sveicot visus rīdziniekus, kā arī pilsētas viesus Latvijas Neatkarības proklamēšanas 105. gadadienā, ar lepnumu par savu valsti, pilsētu un darbu, īpašā svētku noformējumā savos maršrutos dosies “Rīgas satiksmes” autobuss, trolejbuss un tramvajs. Mūsu autobusi, trolejbusi un tramvaji nav vienkārši transportlīdzekļi - tie ir mūsu pasažieru ceļabiedri gan ikdienas gaitās, gan svētku brīžos. Tā mēs varam ne tikai dalīties svētku priekā, bet arī apliecināt mūsu pateicību iepriekšējām paaudzēm par pārdzīvoto un paveikto, lepnumu par Latviju un mūsu apņemšanos stiprināt Latvijas neatkarību, un celt tās labklājību! Saules mūžu Latvijai!”

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI