DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
01. novembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Vide

Aicina uz izglītojošu semināru “Atklāj putnu burvību spēlēs!”

Lai iepazīstinātu interesentus ar izglītojošiem materiāliem par putnu tematiku, otrdien, 21. novembrī, Ķemeru Nacionālā parka informācijas centrā “Meža māja” norisināsies Latvijas Ornitoloģijas biedrības rīkots seminārs “Atklāj putnu burvību spēlēs!”.

Pasākuma programmā paredzēta iepazīšanās ar lielformāta spēlēm un mācību materiāliem par putnu tematiku mācību darbam stundās, pasākumos, nometnēs un tematiskās darbnīcās.

Uz semināru ir aicināti visi interesenti, jo īpaši pedagogi un izglītības iestāžu pārstāvji, putnu dienu pasākumu vadītāji un organizatori, Latvijas Ornitoloģijas biedrības vietējo grupu pārstāvji. 

Pasākums norisināsies klātienē 21. novembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 Ķemeru Nacionālā parka informācijas centrā “Meža māja” (56.9520611,23.5126103).

Dalība pasākumā ir bez maksas ar ierobežotu vietu skaitu. Dalībai pasākumā ir iespējams pieteikties, aizpildot reģistrācijas anketu līdz 16. novembrim: https://ej.uz/3iip

Seminārs ir daļa no projekta “Atklāj putnu burvību” izvērtējuma pasākuma, ko organizē Latvijas Ornitoloģijas biedrība sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi un Latvijas Vides aizsardzības fondu.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI