DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
28. augustā, 2023
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme
2
2

Latvijas Pastu turpmāk vadīs Beāte Krauze-Čebotare

 

Stiprinot uzņēmuma vadības komandu, saskaņā ar Latvijas Pasta padomes lēmumu vadības komandai pievienojušies Beāte Krauze-Čebotare un Jānis Kūliņš. Beāte Krauze-Čebotare turpmāk vadīs Latvijas Pastu, bet Jānis Kūliņš veiks valdes locekļa un biznesa attīstības pārvaldes direktora (CCO) pienākumus. 

“Jaunā Latvijas Pasta nākotnes attīstības stratēģija ir ļoti ambicioza. Tā paredz ievērojamu sūtījumu piegādes, tranzīta un finanšu pakalpojumu biznesa jomu transformāciju un strauju attīstību, nodrošinot klientu vajadzībām vispiemērotākos risinājumus. Tāpēc padome tika lēmusi būtiski stiprināt uzņēmuma vadības komandas kapacitāti un kompetences. Gan Beāte, gan Jānis ir ar ievērojamu pieredzi uzņēmumu un komandu vadībā, kā arī ir atzīti savu jomu profesionāļi. Tādēļ nav šaubu, ka viņu pievienošanās Latvijas Pasta vadības komandai stiprinās uzņēmuma vadības komandas profesionālās kompetences un veicinās sekmīgu un efektīvu uzņēmuma stratēģisko mērķu sasniegšanu,” komentē Latvijas Pasta padomes priekšsēdētājs Raimonds Dūda.  

Beāte Krauze-Čebotare guvusi ievērojamu pieredzi uzņēmumu vadībā, sešus gadus pavadot sūtījumu piegādes uzņēmuma Omniva Latvija vadītājas un valdes locekles amatā. Pirms tam 11 gadus strādājusi AS Swedbank, no kuriem pēdējos četrus vadījusi Naudas pārvaldības daļu, kas atbild par dažāda veida naudas plūsmas pārvaldības risinājumiem uzņēmējiem. Beāte Krauze-Čebotare absolvējusi Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti un ieguvusi vadības maģistra grādu Executive MBA programmā Rīgas Ekonomikas augstskolā. 

Latvijas Pasts, kas nodrošina Latvijas valstij vitāli svarīgas funkcijas, ir uzņēmums ar lielu attīstības potenciālu. Redzu, ka, paplašinot un modernizējot tā pakalpojumu portfeli un pielāgojot to aktuālajām klientu vajadzībām, kā arī nostiprinot pozīcijas gan Baltijas, gan starptautiskajos tirgos, tā vērtību var daudzkārt vairot. Uzņemoties Latvijas Pasta vadītājas pienākumus, manas prioritātes būs uzņēmuma stratēģisko mērķu sasniegšana, izvirzot to kā vienu no jomas līderiem Baltijā un nodrošinot efektīvu un ilgtspējīgu uzņēmuma nākotnes attīstību,uzsver Beāte Krauze-Čebotare. 

Savukārt Jānis Kūliņš, kas turpmāk pildīs Latvijas Pasta valdes locekļa pienākumus ar atbildību biznesa attīstības jomā, nepilnus 17 gadus aizvadījis, ieņemot dažādus vadošus amatus aptieku tīklā Apotheka – no tiem vairāk nekā 13 gadus izpilddirektora amatā un 15 gadus valdes locekļa amatā. Jānis Kūliņš Latvijas Universitātē ieguvis maģistra grādu finansēs un kreditēšanā, bet pašlaik turpina studijas Rīgas Biznesa skolā maģistra studiju programmā Uzņēmumu un organizāciju vadīšana (MBA).

Kā norāda Latvijas Pasta padomes priekšsēdētājs Raimonds Dūda, uzņēmuma valdes galvenie uzdevumi tuvākajos gados būs sekmīga jaunās Baltijas stratēģijas ieviešana, uzņēmuma iekšējās kultūras un pakalpojumu kvalitātes pilnveidošana, saimnieciskās darbības optimizēšana un efektivizēšana, kā arī jaunu pakalpojumu ieviešana un esošo paplašināšana atbilstoši aktuālajām tendencēm un klientu vajadzībām, nostiprinot līdera pozīcijas sūtījumu un tranzīta biznesā Baltijā. Tāpat par vienu no uzņēmuma prioritātēm izvirzīta ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pamatprincipu iedzīvināšana gan operacionālajā, gan administratīvajā darbā. 

Kopā ar Beāti Krauzi-Čebotari un Jāni Kūliņu Latvijas Pasta vadības komandā darbu turpinās valdes locekļi Andris Puriņš un Kristaps Krūmiņš. Darbu Latvijas Pasta vadībā pametuši līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns un valdes loceklis Gusts Muzikants. 

Labs saturs
2
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI