DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
04. augustā, 2023
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

“British Airways” ienākšana Rīgā sniegs jaunas iespējas tūrisma nozarei

Publicitātes foto

Šīs ziemas lidojumu sezonā lidostā “Rīga” darbu sāks Lielbritānijas aviokompānija “British Airways”, kas trīs reizes nedēļā lidos maršrutā Rīga–Londonas Hītrovas lidosta. Lielbritānijas nacionālās aviokompānijas ienākšana Rīgas lidostā sniegs jaunas iespējas gan pasažieriem, gan tūrisma nozarei kopumā.

Lidojumus starp Latvijas un Lielbritānijas galvaspilsētām aviokompānija uzsāks 29. oktobrī. Lidojumi notiks otrdienās, ceturtdienās un svētdienās un tiks izpildīti ar A320 un A321 lidmašīnām. Biļešu cenas ir abos virzienos ir sākot no 85 EUR vai 1 EUR + 23 500 Avios vai British Airways lojalitātes kluba valūtas. Biļetes uz šiem lidojumiem jau ir pārdošanā:

https://www.britishairways.com/travel/home/public/en_lv/.

“Esam patiesi gandarīti, ka pēc daudzu gadu sarunām “British Airways” atkal atgriežas Rīgā. Lidojumi no Rīgas uz Hītrovas lidostu ir ļoti gaidīti, un paredzams, ka pēc tiem būs liels pieprasījums. Tie dos lidostas “Rīga” pasažieriem jaunas iespējas izmantot “British Airways” plašo maršrutu tīklu tranzītā caur Hītrovas lidostu. Savienojums ar Hītrovas lidostu ir būtisks ne tikai lidostai, bet arī tūrisma nozarei kopumā, un esam gandarīti, ka Rīgas Investīciju un tūrisma aģentūra piedalījās sarunās un veiks investīcijas Rīgas kā galamērķa popularizēšanai Apvienotajā Karalistē,” uzsver lidostas “Rīga valdes priekšsēdētāja Laila Odiņa.

Paužot gandarījumu par jauno galamērķi, “British Airways” reģionālais komercdirektors Emīls Delibaševs saka: "Turpinot investēt jaunos produktos, pakalpojumos un tehnoloģijās, priecājamies atklāt jauno maršrutu starp Londonu un Rīgu un ar nepacietību sagaidām iespēju oktobrī sveikt pasažierus mūsu gaisa kuģos.”

“British Airways atgriešanās ir lielisks apliecinājums Rīgas kā tūrisma galamērķa konkurētspējai reģionā. Lielbritānija ir viens no svarīgākajiem Rīgas mērķa tirgiem, un tiešie lidojumi no Hītrovas lidostas nodrošina mums iespēju piesaistīt plašāku un maksātspējīgāku britu auditoriju. Tāpat šī būs nozīmīga priekšrocība Rīgai sarunās ar investoriem un lielu korporatīvo pasākumu organizatoriem.  Lidojumi tiks uzsākti jau oktobra beigās, un Rīgas investīciju un tūrisma aģentūra jau plāno kopīgas mārketinga aktivitātes ar “British Airways” par Rīgu kā ziemas brīvdienu galamērķi,” pauž Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis.

“British Airways” ir Lielbritānijas nacionālais gaisa pārvadātājs, globāla pilna servisa aviokompānija, kas nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 65 valstīm. “British Airways” klientiem ir pieejams viens no pasaulē plašākajiem lidojumu tīkliem gan iekšzemē, gan starptautiski, piedāvājot lidojumus uz un no centrālajām lidostām pasažieriem ērtā laikā. Savā ilgtspējas programmā “BA Better World” aviokompānija ir apņēmusies sasniegt nulles oglekļa emisijas līdz 2050. gadam.

Iepriekš lidsabiedrība izpildīja lidojumus uz Rīgu no 1997. līdz 2007. gadam.

2023. gada ziemas lidojumu sezona sāksies 29. oktobrī līdz ar pāreju uz ziemas laiku.

Sākuma datums

Reisa Nr.

Izlidošana no LHR

Ielidošana RIX

Reisa Nr.

Izlidošana no RIX

Ielidošana LHR

 

London Heathrow (LHR) to Riga, Latvia (RIX): Winter 2023

 

2023.gada 29. oktobris

BA880

Otrdien  14:20

Ceturtdien 12:10

Svētdien 14:10

Otrdien 19:05

Ceturtdien 16:55

Svētdien 18:55

BA881

Otrdien 19:50

Ceturtdien 18:00

Svētdien 19:40

Otrdien 20:40

Ceturtdien 18:50

Svētdiena 20:30

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI