DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. decembrī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Par izglītības un zinātnes ministres Andas Čakšas padomnieku sporta jautājumos iecelts Ainārs Bagatskis

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

No šodienas, 2022. gada 30. decembra, izglītības un zinātnes ministres Andas Čakšas komandā darbu sāk Ainārs Bagatskis – viņš iecelts par ministres ārštata padomnieku sporta jautājumos.

A.Bagatskis ir bijušais profesionālais basketbolists, daudzus gadus bijis Latvijas basketbola izlases dalībnieks un viens no nozīmīgākajiem spēlētājiem tās sastāvā. No 2005. gada strādā par basketbola treneri, no 2010. gada līdz 2017. gadam bija Latvijas basketbola izlases galvenais treneris, kā arī trenējis vairākas augsta līmeņa klubu komandas. Šobrīd ir Ukrainas vīriešu basketbola izlases un Rumānijas vīriešu basketbola kluba “Voluntari” galvenais treneris.

Sporta politikas pamatnostādnes 2022.-2027. gadam turpmāko gadu laikā Latvijā paredz veidot uz sistēmisku attīstību vērstu sporta nozares finansēšanas un administratīvās pārvaldības modeli, veicināt iedzīvotāju, it īpaši bērnu un jauniešu, fizisko aktivitāti, kā arī radīt konkurētspējīgu vidi augstu sasniegumu sportam. Tāpēc augsta līmeņa sporta profesionāļa iesaiste un redzējums šajos procesos sniegs būtisku ieguldījumu sistēmas pilnveidē un attīstībā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI