DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. augustā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas

Kā tiesiski risināt enerģētikas nozares problēmas: jauns "Jurista Vārda" tematisks laidiens

Publicitātes foto

Otrdien, 16. augustā, iznācis žurnāla "Jurista Vārds"  tematiskais laidiens, kas pilnībā veltīts enerģētikas tematikai. Tajā nozares eksperti un praktiķi apskata aktuālos tiesībpolitikas un tiesību piemērošanas jautājumus saistībā ar enerģētikas nozares problemātiku.

Pēdējie divi gadi enerģētikas nozarei ir bijuši izaicinājumiem pilni – gan Covid-19 pandēmijas dēļ, gan arī Krievijas iebrukuma Ukrainā rezultātā. Pasaulē un Eiropā arvien skaidrāk iezīmējas fakts, ka enerģija un derīgie izrakteņi (resursi) var tikt izmantoti arī kā starpvalstu šantāžas instruments un tieši tādēļ enerģētikas nozare ir būtisks nacionālās drošības stūrakmens.

Žurnāla "Jurista Vārds" enerģētikai veltītajā laidienā (pieejams šeit) autoritatīvi juristi un nozares praktiķi aplūko šobrīd Latvijā aktuālas tēmas, tai skaitā:

  • Solidaritātes princips enerģētikā un valsts loma enerģētiskās drošības stiprināšanā;
  • Jaunākais spriedums vēja elektrostaciju parku attīstības lietā;
  • Elektroenerģijas tirgus regulēšana;
  • Valsts atbalsts atjaunojamo energoresursu izmantošanas veicināšanai;
  • Pašvaldību energopatēriņa izpēte un monitorēšanas iespējas.

"Jurista Vārda" redakcija un autoru kolektīvs cer, ka šis žurnāla laidiens būs vērtīgs izziņas avots gan Latvijas tiesību politikas veidotājiem valsts un pašvaldību līmenī, gan noderīgs darba instruments praktizējošiem juristiem.

"Jurista Vārda" saturs drukātā un elektroniskā veidā ir pieejams žurnāla abonentiem (digitālam saturam piekļuve tūlītēja, noformējot abonementu). Drukāto izdevumu var arī iegādāties: https://juristavards.lv/veikals/produkts/16-augusts-2022-nr-33-1247/

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU