DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
21. aprīlī, 2022
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

LTRK aicina uzņēmējus dalībai forumā par Latvijas – Igaunijas sadarbības un investīciju piesaistes iespējām

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru aicina uzņēmējus dalībai forumā “Potential of Latvian and Estonian Regional Cooperation in Attracting Foreign Investment”, kas notiks 28.aprīlī no plkst.13:00 līdz 17:15 Latvijas vēstniecībā Igaunijā, kā arī būs vērojams tiešsaistē.

Stiprinot sadarbību ar Igaunijas uzņēmumiem un veicinot labvēlīgāku Baltijas uzņēmējdarbības vidi, LTRK sadarbībā ar Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru organizē forumu “Potential of Latvian and Estonian Regional Cooperation in Attracting Foreign Investment”, kurā dalībnieki diskutēs par abu valstu sadarbības iespējām un izaicinājumiem, kā arī par investīciju piesaisti un labvēlīgu uzņēmējdarbības vidi reģionā kopumā.

Pasākuma dalībniekus uzrunās Latvijas vēstnieks Igaunijā Raimonds Jansons un Igaunijas vēstnieks Latvijā Arti Hilpus. Foruma pirmajā daļā EY Latvija partnere Nodokļu, juridiskajā, grāmatvedības un atbilstības praksē Ilona Butāne stāstīs par nodokļu atšķirībām Latvijā, Igaunijā un Lietuvā, bet Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta pārstāvis Ēriks Sakkovs iepazīstinās ar korporatīvo pārvaldību Baltijas valstīs. Foruma otrajā daļā norisināsies trīs paneļdiskusijas, kurās eksperti diskutēs par Latvijas un Igaunijas sadarbības iespējām un izaicinājumiem, par iespējām investīciju piesaistei reģionālā līmenī un noslēdzošajā panelī investori dalīsies ar savu pieredzi un redzējumu. Diskusijās piedalīsies LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris, Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras direktors Mait Palts, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Kaspars Rožkalns, Enterprise Estonia valdes locekle Sigrid Harjo, SIA “SCHWENK Latvija” valdes loceklis Māris Gruzniņš, SIA “MGI Latvia” vadītājs Andis Šlaitas, Artesyn Biosolutions Estonia Automatizācijas un vadības nodaļas vadītājs, Holandes biznesa kluba valdes priekšsēdētājs Džerons van der Hovens (Jeroen van der Hoeven). Pasākumu vadīs LTRK pārstāvis Igaunijā Kaspars Pacēvičs.

Forumā aicināti piedalīties visi interesenti, reģistrācija tiešsaistes dalībai https://ej.uz/LV_EST_Forum_Reg.

Pasākuma dienaskārtība https://ej.uz/LV_EST_Forum.

Papildu informācija export@ltrk.lv

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU