DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
01. novembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Par VBTAI rīkoto konferenci - domnīcu "Viedi risinājumi gudrā pasaulē"

Bez digitālajām tehnoloģijām mūsdienu dzīve vairs nav iedomājama, bet cik daudz mēs par tām patiesi zinām? Vai digitālo tehnoloģiju džungļos ir arī kādi apdraudējumi? Kā iepazīt, mācīties, būs piesardzīgam un mūsdienu viedās iespējas izmantot savā labā?

Lai meklētu atbildes uz šiem jautājumiem, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 2021.gada 9. un 10.novembrī rīko konferenci – domnīcu – “Viedi risinājumi gudrā pasaulē”. Konferences – domnīcas galvenais mērķis ir sniegt bērniem, pusaudžiem, kā arī vecākiem speciālistiem un citiem interesentiem ieskatu digitālo tehnoloģiju pasaulē – gan izmantošanas iespējās, gan iespējamajos riskos. 2 dienu garumā digitālo  tehnoloģiju un interneta vides eksperti diskutēs un dalīsies savos redzējumos par svarīgākajām aktualitātēm mūsdienu digitālajās tehnoloģijās.

Konferences – domnīcas pirmā diena – 9.novembris saturiski veidota domājot par bērniem, pusaudžiem un jauniešiem, savukārt otrā – 10.novembris – vecākiem, pedagogiem, speciālistiem, tomēr katrā dienā jebkurš var atrast sev noderīgu informāciju!

“Viedi risinājumi gudrā pasaulē” būs vērojama Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas youtube kontā - www.youtube.com/vbtai  9.novembrī no 10:00-13:00, un 10.novemrī – no 12:00-15:00.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU