DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
05. oktobrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Labklājības ministrija turpina metodiski informatīvās sanāksmes

Kādas dažādu sociālo funkciju nodrošināšanai atbalstošas nevalstiskās organizācijas darbojas Latvijas pašvaldībās un reģionos? Vai tās no sociālo dienestu puses ir apzinātas, un, vai abu pušu izpratne par iedzīvotāju vajadzību nodrošināšanu saskan? Kā sadarbību ar sociālo dienestu redz nevalstisko organizāciju pārstāvji?

Par šiem un citiem jautājumiem šogad esam diskutējuši ar sociālo dienestu un NVO pārstāvjiem Labklājības ministrija projekta “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās” ietvaros organizētajās metodiski informatīvajās sanāksmēs Latgales un Kurzemes reģionos. Turpinot metodisko sanāksmju ciklu, 6. oktobrī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, Jelgavā tiksies Zemgales reģiona NVO un sociālo dienestu pārstāvji, lai meklētu saskares punktus nevalstisko organizāciju un sociālo dienestu sadarbībā un komunikācijā, un stiprinātu vienotu izpratni par labklājību vietējā kopienā

Šī gada sanāksmes ir turpinājums iepriekšējos gados veidotājām sarunām par sadarbības un informācijas aprites procesu pilnveidi starp sociālajiem dienestiem un to tuvākajiem sadarbības partneriem.

Pasākumu dalībnieki tiks iepazīstināti ar LM aktualitātēm, jaunumiem projekta "Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās" aktivitātēs, kā arī ar veiksmīgas sadarbības pieredzes stāstiem dažādos Latvijas reģionos. Dienas otrā puse tiks veltīta aktīvai kopā strādāšanai, lai definētu sadarbības problēmas un iespējamos risinājumus.

Nākamās sanāksmes notiks klātienē:

  • 8. oktobrī - ATTA CENTRE, Krasta ielā 60, Rīgā.
  • 13. oktobrī - Koncertzālē "Valmiera", Leona Paegles ielā 10, Valmierā.

Pasākums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda projekta “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās” ietvaros. Projekts uzsākts 2015. gada aprīlī un turpināsies līdz 2023. gada decembrim.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU