DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. septembrī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

“Rīgas satiksme” uzsākusi iepirkuma procedūru par elektroautobusu piegādi

“Rīgas satiksme” izsludinājusi elektroautobusu iepirkuma procedūru, kuras mērķis ir noteikt piegādātāju, kas uz tehniski un saimnieciski visizdevīgākajiem noteikumiem saražos un piegādās 35 elektroautobusus, kā arī to rezerves daļas. Iepirkuma dokumentācija paredz iespēju veikt papildu pasūtījumu vēl par 17 elektroautobusu un to rezerves daļu piegādi. Elektroautobusu iegādei plānots piesaistīt Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējumu. Ar dokumentiem var iepazīties interneta vietnē www.rigassatiksme.lv, sadaļā “Iepirkumi un izsoles” un Elektronisko iepirkumu sistēmā. Iepirkuma procedūras pieteikumi jāiesniedz līdz 2021. gada 21. oktobra plkst.15.00.

Kopējā maksimālā iepirkuma summa, paredzot gan 35 elektroautobusu un to rezerves daļu iegādi, gan papildus vēl 17 elektroautobusu un to rezerves daļu iegādi, plānota 34 320 000,00 EUR bez PVN. Kopējais līguma termiņš 5 gadi, neskaitot paredzētos garantijas termiņus.

 “Rīgas satiksmes” valdes loceklis Andris Lubāns skaidro: “Mēs ceram, ka šajā iepirkumā pieteiksies plašs pretendentu loks, lai varētu izvēlēties patiešām labāko un saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu.  Izvēlētā iepirkuma metode norisināsies divos posmos. Pirmajā posmā – notiks dalībnieku atlase dalībai konkursā, savukārt otrajā posmā – atlasītie kandidāti tiks uzaicināti iesniegt savus piedāvājumus, veikta piedāvājumu vērtēšana un līguma slēgšanas tiesību piešķiršana.”

 Kandidātu atlases nolikumu var skatīt šeit: https://www.rigassatiksme.lv/files/elektroautobusu_piegade_(kandidatu_atlases_nolikums).pdf un Elektronisko iepirkumu sistēmā https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/63193

 Nākamo piecu līdz septiņu gadu laikā “Rīgas satiksmei”  būs jānomaina vismaz 255 - 260 autobusi ar dīzeļdzinējiem. Tie jau ir novecojuši, un vismaz daļa būs jāmaina uz elektrotransportu, jo zaļās komponentes no 2024. gada sabiedriskā transporta ekspluatācijā kļūst obligātas.

 Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālo tīklu platformās vai mājas lapā www.rigassatiksme.lv sadaļā „Sazinies ar mums”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU