DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. maijā, 2021
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība
1
1

Sestdien notiks tiešsaistes konference „Seši soļi ģimenes mieram un pārmaiņām”

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

15.maijā, sestdien, no plkst.13.00 līdz 15.00 notiks tiešsaistes konference „Seši soļi ģimenes mieram un pārmaiņām”. Tā skars aktuālas ģimenes attiecību, veselības un izglītības tēmas, par kurām konferencē runās zinoši un pieredzējuši eksperti. Konferences tiešraide būs pieejama Latvijas Radio 1, LSM.lv un „Ģimenes studijas” sociālo tīklu vietnēs, kur klausītāji varēs uzdot arī savus jautājumus. Tiešsaistes konference „Seši soļi ģimenes mieram un pārmaiņām” pieejama bez maksas. Saite konferences pasākuma sadaļai: ej.uz/gimeneskonference

Tiešsaistes konferences „Seši soļi ģimenes mieram un pārmaiņām” mērķis ir skaidrot aktuālākos jautājumus, kas ietekmē ģimenes labsajūtu, kā arī sniegt atbalstu un ieteikumus pandēmijas laika radīto problēmu risināšanā.

Pasākumā uzstāsies pieredzējuši eksperti, kuri runās par sešām svarīgām tēmām. Miega speciāliste Marta Celmiņa stāstīs par jauno vecāku miega kvalitāti un neizgulēšanās sekām, bet fizioterapeite Elita Salgrāve aicinās pievērst uzmanību stājas problēmām, kas var rasties pandēmijas laikā. Psiholoģijas doktore Ieva Stokenberga runās par vecākiem nepieciešamo restartu, savu dažādo lomu un attiecību pārskatīšanu, savukārt kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Gunita Kleinberga skaidros, cik svarīgi ir apzināties garīgās veselības sarežģījumus un meklēt palīdzību arī tad, kad krīze beigsies. Konference tiks noslēgta ar izglītības jautājumiem – pedagogs un skolas direktors Aleksandrs Vorobjovs stāstīs, kā pieaugušo stereotipi var ietekmēt bērnu karjeras izvēli, bet izglītības eksperts Gatis Narvaišs skaidros, kā šis laiks palīdz diagnosticēt un novērst problēmas izglītībā.

Konferenci vadīs žurnālistes Agnese Linka un Mairita Znotiņa. Tās laikā jebkuram klausītājam būs iespēja uzdot jautājumus ekspertiem Facebook kontā „Ģimenes studija”  un e-pastā: gimene@latvijasradio.lv. Atbildes uz konferences dalībnieku jautājumiem tiks sniegtas arī video formātā pēc tās beigām un būs pieejamas „Ģimenes studijas” Facebook un Instagram kontā.

Tiešsaistes konferenci organizē Latvijas Radio 1, atzīmējot Starptautisko ģimenes dienu un raidījuma „Ģimenes studija” desmito jubileju.

Tiešsaistes konferences

„Seši soļi ģimenes mieram un pārmaiņām” programma

15.maijs, sestdiena, plkst.13.00 – 15.00

VESELĪBA

Plkst. 13.15  „Vai jaunajiem vecākiem atļauts gulēt? Padomi izmisušai ģimenei. Kas rada vairāk traumas - negulējuši vecāki vai miega treniņš?”, miega speciāliste, pediatre Marta Celmiņa, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Epilepsijas un miega medicīnas centrs.

Plkst. 13.30 „Mājsēdes riska faktori. Muguras problēmas un  fiziskās formas vājums”, fizioterapeite Elita Salgrāve, Baltijas Fizioterapijas centra vadītāja.

ATTIECĪBAS

Plkst. 13.45 „Vecāku restarts”, psiholoģijas doktore Ieva Stokenberga, Latvijas Universitātes pētniece.

Plkst.14:00 "Psihiskajai veselībai nav laika robežas / rāmja", kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Gunita Kleinberga. 

IZGLĪTĪBA

Plkst. 14.15 „Kā pieaugušo stereotipi ietekmē skolēnu karjeras izvēli un, kas attur jauniešus izvēlēties tehniskās zinātnes”, Aleksandrs Vorobjovs, RTU Inženierzinātņu vidusskolas direktors.

Plkst. 14.30 „Pandēmijas diagnostika 21.gs izglītībai”, Gatis Narvaišs, Edurio skolu izaugsmes vadītājs Latvijā.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU