DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. februārī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

LM aicina visas sociālās aprūpes iestādes operatīvi atsaukties vakcinācijas procesam

Labklājības ministrija (LM) ir vērsusies pie visiem sociālajiem aprūpes centriem (SAC) ar aicinājumu aktīvi mobilizēties un būt gataviem vakcinācijai tad, kad vakcinācijas iestāde piedāvā to veikt. Vakcinācijai visos SAC ir jābūt galvenajai prioritātei, kurai jāpakārto ierastais dienas ritms un režīms. LM uzsver, ka vakcinācijas vietām, kas jau ir sagatavotas, ir jābūt kārtībā nepārtraukti, lai to varētu izmantot operatīvi, vakcinējamo cilvēku saraksti ir vēlreiz jāpārbauda un, nepieciešamības gadījumā jāpapildina savlaicīgi.

Tāpat ārkārtīgi svarīga ir visu noteikto epidemioloģisko prasību strikta ievērošana un valdības apstiprinātā Rīcības plāna Covid-19 ierobežošanai ilgstošās sociālās aprūpes iestādēs noteikto pasākumu īstenošana.

Sociālajās aprūpes iestādēs turpinās sāktā vakcinācija. Līdz otrdienai, 16. februārim, institūcijās ar pirmo devu ir vakcinēti 682 klienti un 340 darbinieki – kopā 1022 cilvēki.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

6. aprīlī noslēdzās valstī izsludinātā ārkārtējā situācija. Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras turpināt noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU