DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. janvārī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības
2
2

No 11. janvāra Rīgas iedzīvotājus aicina pieteikties latviešu valodas bezmaksas attālinātiem kursiem

No pirmdienas,11. janvāra, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina Rīgas iedzīvotājus pieteikties latviešu valodas bezmaksas attālinātiem kursiem. Informācija par pieteikšanos, tajā skaitā izglītības iestāžu saraksts un to kontakttālruņi būs pieejami tīmekļa vietnē www.integracija.riga.lvKursi pirmajā pusgadā notiks attālināti, un tiem pieteikties varēs, sazinoties ar iestādēm telefoniski.

Valodas apmācības iestādi Rīgas iedzīvotāji varēs izvēlēties paši, atbilstoši pievienotajam sarakstam, un pieteikties tieši pie kursu īstenotājiem. RD IKSD speciālisti iedzīvotājus kursu apmeklējumam nepieraksta.

Konkurss „Latviešu valodas apguves kursu organizēšana un īstenošana Rīgas pilsētas iedzīvotājiem” tiek īstenots Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros, un tā mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kas nodrošina iespēju pieaugušajiem Rīgas iedzīvotājiem, izņemot skolēnus un bezdarbniekus, apgūt latviešu valodu A un B līmeņa ietvaros. Šādi kursi tiek nodrošināti no 2010. gada, un šajā laikā kursus apmeklējuši vairāk nekā 14 000 iedzīvotāji.

Bez maksas latviešu valodu būs iespēja mācīties tiem, kuri savu dzīvesvietu ir deklarējuši Rīgā.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob. tālr.: 26708034, www.iksd.riga.lv; twitter.com/RDIKSD; facebook.com/rd.iksd; youtube.com – RD IKSD

Labs saturs
2
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU