DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
10. novembrī, 2020
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

“Rīgas satiksme” veikusi izmaiņas “Rīgas acs” statūtos

Šodien, 10. novembrī notika “Rīgas acs” dalībnieku sapulce, kuras laikā veikti grozījumi  uzņēmuma statūtos. Līdzšinējo trīs valdes locekļu vietā uzņēmumu “Rīgas acs” turpmāk vadīs viens valdes loceklis.

Pamatojoties uz Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumā noteikto un saskaņā ar Rīgas domes 2020.gada 21.augusta iekšējiem noteikumiem Nr.4, mazas kapitālsabiedrības valdes sastāvā ir jābūt vienam valdes loceklim. Izmaiņas “Rīgas acs” statūtos veiktas, lai izpildītu  Rīgas domes iekšējos noteikumu prasības, kas paredz, ka attiecībā uz meitas sabiedrībām piemērojami tādi paši noteikumi, kā pašvaldības kapitālsabiedrībām, tajā skaitā prasības par valdes locekļu skaitu.

Līdzšinējā “Rīgas acs” valdē darbojās – Anita Ārgale, Guntars Zeipe un Dmitrijs Perlovs, kuri šodien attiecīgi atsaukti no ieņemamajiem amatiem.

Līdz pastāvīga valdes locekļa nominēšanai, atbilstoši normatīvo aktu prasībām, kā arī ievērojot korporatīvās pārvaldības principus, lai nodrošinātu uzņēmuma darbības nepārtrauktību un pakalpojumu sniegšanu “Rīgas acs” pagaidu valdes locekļa pienākumus ir piekritis pildīt “Rīgas satiksme” valdes loceklis  Gints Zeltiņš. Ginta Zeltiņa kompetencē Rīgas satiksmē ir nodoti finanšu un IT pārvaldības jautājumi.

Paredzams, ka tuvāko nedēļu laikā tiks veiktas darbības, lai izsludinātu atklātu konkursu “Rīgas acs” valdes locekļa amatam.

“Rīgas acs” dibināta 2011. gadā un tās galvenās darbības jomas ir sabiedriskā transporta informatīvo sistēmu ieviešana un ekspluatācijas nodrošināšana, citu satiksmes vadības sistēmu ieviešana un ekspluatācijas nodrošināšana, kā arī sabiedrībai noderīgas informācijas un komercinformācijas izvietošanas nodrošināšana sabiedriskā transporta līdzekļu monitoros.

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī sūtiet e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu „Sazinies ar mums”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU