DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
04. septembrī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Robežšķērsošana

Valsts robežsardzes koledžā īstenots projekts

Valsts robežsardzes koledžā ar Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda finansējuma atbalstu modernizēta un labiekārtota konvojnieku mācību auditorija, kā arī pilnveidota mācību materiāli tehniskā bāze konvojnieku apmācību nodrošināšanai.

Projekta gaitā tika iegādāts aprīkojums un ekipējums - biroja tehnika, datorprogrammas, datortehnika, sporta inventārs, mēbeles, sakaru līdzekļi un materiāli, foto un video tehnika un piederumi, bezpilota lidaparāts, sadzīves tehnika mācību auditorijas aprīkošanai, medicīnas manekens, medicīnas inventārs un materiāli, speciālais inventārs un apģērbs (praktisko nodarbību organizēšanai), dažādi materiāli mācību mērķiem, kā arī nomainīts lidmašīnas maketa grīdas segums un krēsli.

Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda 2014. – 2020.gada programmas projekts Nr.VRK/PMIF/2019/3 „Konvojnieku mācību materiāli tehniskās bāzes uzlabošana” tika īstenots gada laikā - no 2019.gada 25.jūlija līdz 2020.gada 31.augustam. Projekta kopējais finansējums sastādīja 150 000 EUR, no kuriem 37 500 EUR ir valsts budžeta finansējums, savukārt pārējā summa 112 500 EUR ir Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda finansējums.

PROJEKTU LĪDZFINANSĒ EIROPAS SAVIENĪBA

Šī publikācija ir veidota ar Patvērumu, migrācijas un integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild Valsts robežsardzes koledža.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU