DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
19. maijā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Lauku attīstība

Mainīts Lauksaimniecības datu centra sniegto pakalpojumu cenrādis

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Otrdien, 19. maijā, valdība pēc Zemkopības ministrijas ierosinājuma pieņēma grozījumus Ministru kabineta 2013. gada 17. septembra noteikumos Nr.880 „Lauksaimniecības datu centra publisko maksas pakalpojumu cenrādis” ar mērķi aktualizēt un precizēt Lauksamniecības datu centrā (LDC) sniegto pakalpojumu veidus, mainīt sniegto pakalpojumu cenas un papildināt ar jauniem pakalpojumiem, tādējādi uzlabojot sniegto pakalpojumu kvalitāti un veicinot savstarpēju sadarbību LDC un tā klientu starpā.

Tā kā Latvijā ir palielinājušās pakalpojumu tiešās un netiešās izmaksas, izdevumi par komunālajiem pakalpojumiem, īri un nomu, pasta izdevumi, kā arī izdevumi par IT pakalpojumiem, datubāzes uzturēšanu un tās attīstību (nepieciešami ieguldījumi programmatūras attīstībā, papildinot tās ar jaunām programmām) kļuvuši ievērojami lielāki, noteikumos ir mainītas LDC sniegto pakalpojumu cenas.

Mainītas tādu pakalpojumu cenas kā mājas un istabas dzīvnieku reģistrācija, liellopu pasu un zirgu identifikācijas dokumentu sagatavošana, dokumentu nosūtīšana klientiem uz sūtījumu saņemšanas termināļiem vai pa pastu u.c. Piemēram, turpmāk mājas un istabas dzīvnieku (suņi, kaķi, seski) reģistrācija maksās 7 eiro par vienu dzīvnieku.

MK noteikumi “Grozījumi Ministru kabineta 2013.gada 17.septembra noteikumos Nr.880 „Lauksaimniecības datu centra publisko maksas pakalpojumu cenrādis”” stāsies spēkā pēc to publicēšanas oficiālajā izdevumā “Latvijas vēstnesis”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU