DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. septembrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tiesu sistēma
1
1

Tiks atvērta grāmata “Latvijas Republikas Satversme. Satversmes tiesas atziņas”

Pirmdien, 16. septembrī, Satversmes tiesu apmeklēs Valsts prezidents Egils Levits. Apmeklējuma laikā viņš tiksies ar Satversmes tiesas tiesnešiem un piedalīsies grāmatas “Latvijas Republikas Satversme. Satversmes tiesas atziņas” atvēršanas pasākumā.

Par grāmatu “Latvijas Republikas Satversme. Satversmes tiesas atziņas”

Grāmata tapusi, Satversmes tiesai sadarbojoties ar oficiālo izdevēju “Latvijas Vēstnesis” un mākslinieci Ditu Penci. Krājums, kurā publicēts Latvijas Republikas Satversmes teksts ar vairāk nekā 400 Satversmes tiesas spriedumos atklātajām atziņām, nācis klajā “Latvijas Vēstneša” Grāmatu apgādā.

Grāmatu ilustrē krāšņi zīmējumi no Satversmes tiesas rīkotajiem skolēnu zīmējumu un domrakstu konkursiem “Mana Satversme” un “Manas pamattiesības Satversmē”.

Krājums veidots ar mērķi satuvināt cilvēku ar valsts pamatlikumu, vērst uzmanību uz Satversmes tiesas atklātajām atziņām, kurās atspoguļojas demokrātiskas tiesiskas valsts pamatvērtības, sekmēt pilsoniskās apziņas un kultūras nostiprināšanos, veicināt ikviena Latvijas iedzīvotāja iekšējo brīvību.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU