DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
26. aprīlī, 2019
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības
1
1

Lielās Talkas ietvaros SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” saviem klientiem izveidos atkritumu konteineru laukumus

Lielās Talkas ietvaros, kas norisināsies šo sestdien, 27. aprīlī, SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) izveidos atkritumu konteineru laukumus diviem kvartāliem, kuri atrodas uzņēmuma pārvaldībā – Viestura prospekta kvartālā pie mājas Nr. 83 un Nautrēnu ielas kvartālā starp mājām Nr. 4 un Nr. 6, kur nākamajos pāris gados tiks atjaunotas vairākas daudzdzīvokļu mājas. Savukārt RNP partneri – atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumi “Clean R” un “Eco Baltia” – šo kvartālu iedzīvotājiem dāvinās modernu, slēgta tipa konteineru novietni, kur tiks izvietoti arī atkritumu šķirošanas konteineri, tādējādi palīdzot šo kvartālu namu iedzīvotājiem labiekārtot savu vidi un rūpēties par tās nākotni.

Pēdējos gados RNP ieguldījis apjomīgu darbu ēku atjaunošanas popularizēšanā, kā rezultātā vairāk kā 180 daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotāji ir lēmuši par savu māju kompleksu atjaunošanu, piesaistot Eiropas līdzfinansējumu. Papildus uzņēmums pievērš uzmanību kompleksai pieejai kvartālu vides sakārtošanai, kā arī iedrošinot arī citus kvartālus lemt par atjaunošanu un kopīgu ēkai piesaistīto teritoriju attīstību, radīs sakārtotas vides piemērus. Ņemot vērā atsevišķu kvartālu augsto aktivitāti ēku atjaunošanas jomā, uzņēmums izvēlējās šos kvartālus, kur veikt vides labiekārtošanas darbus. Viestura prospekta un Nautrēnu ielas kvartālu dzīvojamās mājas īpaši aktīvi iesaistījušās programmā – nākamo divu gadu laikā šīs dzīvojamās mājas tiks atjaunotas, nodrošinot ne tikai augstākus dzīves kvalitātes standartus šo māju iedzīvotājiem, bet arī sakoptāku vidi. Lielās Talkas ietvaros uzņēmums sniegs palīdzīgu roku, lai sakārtotu šo kvartālu dzīvojamām mājām piesaistītās teritorijas, kā arī izveidos laukumus, kur tiks uzstādīti atkritumu, tajā skaitā arī šķiroto atkritumu, konteineri. Izveidojot atkritumu šķirošanas laukumu, RNP palīdzēs šo māju iedzīvotājiem spert soli tuvāk sakārtotas vides virzienā, kā arī vēlās iedrošināt un iedvesmot citus kvartālus lemt par atjaunošanu un kopīgu ēkai piesaistīto teritoriju attīstību. Šāda atkritumu šķirošanas laukumu izveide ir tālredzīgs solis – sakārtotai videi un ilgtspējīgai nākotnei. Otrreizējai pārstrādei tiktu atgrieztas pēc iespējas vairāk izejvielas un iedzīvotāji varētu samazināt savus ikmēneša rēķinus par nešķiroto atkritumu izvešanu.

Visu nepieciešamos darba rīkus lielajiem talkotājiem sarūpēs RNP.  Toties par mazāko talcinieku izklaidi un izglītošanu atkritumu šķirošanā un tās nepieciešamību rūpēsies “Clean R”: Viestura prospekta kvartālā atradīsies uzņēmuma piepūšamā atrakcija, Nautrēnu ielas kvartālā – “Clean R” talismans Skudra.

RNP aicina arī citus dzīvojamās mājas iedzīvotājus ne tikai rūpēties par savu māju piesaistīto teritoriju, bet arī tuvākās apkaimes vidi un ilgtspējību. Pārmaiņas sākas ar rīcību – nākotnes labā rīkojieties jau šodien! 

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU