Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Liegums vadīt transportlīdzekli nav saistīts ar tā vadīšanas vietu

J
jautā:
19. maijā, 2015
Aleksejs

Personai piemērots papildsods - aizliegums vadīt transportlīdzekli uz ... gadiem. Ir saprotams fakts, ka persona nedrīkst piedalīties ceļu satiksmē, t.i., tur, kur nepieciešama autovadītāja vai traktora vadītāja apliecība. Tomēr nav saprotams, vai persona drīkst veikt lauksaimniecības darbus ar tehniku uz lauka pie mājām transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšanas laikā? Iepriekš pateicos par sniegto atbildi.

A
atbild:
21. maijā, 2015
Latvijas Profesionālo autoskolu federācija
Ēriks Griģis, valdes priekšsēdētājs

Liegums vadīt transportlīdzekli nozīmē liegumu vadīt, nevis liegumu vadīšanas vietai.