Lasīšanai: 1 minūte

Kā noslēgt dāvinājuma aktu?

J
jautā:
20. aprīlī, 2015
Dainis

Kā noslēgt dāvinājuma aktu, un vai tam vajadzīgs notāra vai bāriņtiesas apstiprinājums? Runa ir par kustamu mantu.

A
atbild:
24. aprīlī, 2015
Agnese Ērgle
LV portāls
Latvijas Notariāts
Dagne Rušeniece, zvērināta notāra palīdze

Zvērināta notāra palīdze Dagne Rušeniece atbild: "Kustamas mantas dāvināšanas gadījumā notāra un/vai bāriņtiesas apliecinājums nav nepieciešams. Bet, ja puses to vēlas, tad šādu līgumu var apliecināt arī pie notāra vai bāriņtiesā."