Lasīšanai: 1 minūte

Pārskaitījuma laiks no „Swedbank” uz pasta kontu

J
jautā:
08. maijā, 2014
Raitis Gaštols

Cik ilgā laikā notiek pārskaitījums no "Swedbank" uz PNS (pasta kontu)?

A
atbild:
12. maijā, 2014
Lidija Dārziņa
LV portāls

„Swedbank” Konsultāciju centra darbiniece Inta Niedra informēja: ja maksātājs maksājuma uzdevumu iesniedzis bankā darba dienā līdz plkst.16.00, pārskaitījums no AS „Swedbank” uz Pasta nodaļas kontu nonāk vēlākais nākamajā darba dienā.

Ja Jums ir papildu jautājumi, varat tos noskaidrot, zvanot uz „ Swedbank” klientu servisa tālruni 67 444 444.