TĒMA: Ģimene

Pieteikuma veidlapa maza apmēra uzturlīdzekļu piedziņai

J
jautā:
07. martā, 2014
Amanda Pumpišā

Labdien! Biju aizgājusi uz tiesu, lai noskaidrotu par uzturlīdzekļu piedziņu. Man pašai ir 18 gadi. Vēlējos iesniegt veidlapu, kuru dabūju tiesas.lv mājaslapā. Bet kancelejā pateica, ka šāda veida veidlapas vairs nepieņem. Tā man arī nepaskaidroja, kur es varu dabūt citas, kuras pieņems tiesnesis. Kur es varu dabūt veidlapas, kas būs pareizas, lai varu iesniegt izskatīšanai par uzturlīdzekļu piedziņu?

A
atbild:
18. martā, 2014
Edīte Brikmane
LV portāls

Veidlapu maza apmēra uzturlīdzekļu piedziņas pieteikumam tiesā Jūs šobrīd varat atrast Ministru kabineta noteikumu Nr.783 „Noteikumi par maza apmēra prasībā izmantojamām veidlapām” 2.pielikumā „Prasības pieteikums maza apmēra prasībā par uzturlīdzekļu piedziņu”.

Pašlaik e-veidlapa „Maza apmēra prasība par uzturlīdzekļu piedziņu" portālā www.tiesas.lv sadaļā „E-pakalpojumi” nav pieejama, jo tiek veikta e-veidlapas labošana atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam regulējumam. Pēc e-veidlapas aktualizēšanas tā būs pieejama arī portāla www.tiesas.lv sadaļā „E-veidlapas”.