Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Reģistri

Mirušu personu nav jāizdeklarē no mājokļa

J
jautā:
17. februārī, 2014
Evita Stendere

Labdien, esmu konkrēta nekustamā īpašuma īpašniece. Kas notiek ar personu, kas ir bijusi deklarēta manā īpašumā, bet nu ir aizgājusi viņsaulē? Vai arī šinī gadījumā man ir jāraksta iesniegums par personas izdeklarēšanu, vai arī tas notiek automātiski? Paldies!

A
atbild:
24. februārī, 2014
Laura Platace
LV portāls

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde informē: „Ziņas par mirušas personas deklarēto dzīvesvietu nav nepieciešams anulēt, jo ar personas nāvi tās kļūst par vēsturiskajām ziņām, kuras Iedzīvotāju reģistrā netiek atspoguļotas kā aktuālas.”