Sveiki! It kā es saprotu, ka Latvijā ir ieviesta šūnu apraide telefonos, bet nesaprotu, vai šūnu apraide attiecas arī uz Android un Apple jeb iOS planšetdatoriem ar telefona funkciju? Kas ir jādara, ja es no šīs skaņas nobīšos?
Paziņojuma saņemšanu un attēlošanu viedtālruņos pamatā nodrošina atbilstošās operētājsistēmas izstrādātājs, līdz ar to Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) izsūtītos paziņojumus varēs saņemt viedtālruņi:
Paziņojuma saņemšana planšetdatoros un citās ar konkrētajām operētājsistēmām aprīkotajās iekārtās nav paredzēta, taču ir iespējama, ja planšetdatora vai citas iekārtas konfigurācijas uzstādījumi to pieļauj.
Šūnu apraides sistēma ir nesen ieviesta, un ziņu izplatība un saņemšana dažādās ierīcēs joprojām tiek testēta un pētīta.
Ja ziņas saņemšana raisa bažas vai jautājumus, aicinām iepazīties ar papildu informāciju tīmekļvietnē www.112.lv.
Tāpat aicinām iedzīvotājus sekot līdzi informācijai, kas tiek publicēta VUGD sociālo mediju kontos, vai iepazīties ar aktuālo informāciju VUGD tīmekļvietnē.
Papildu informācija pieejama arī LV portālā >>
Viena kalendāra mēneša ietvaros sniedzam 250 e-konsultācijas.
Tā kā limits ir sasniegts, jautājumu varēsi iesniegt, sākot no nākamā mēneša 1.dienas.
Iespējams, ka atbilde uz līdzīgu jautājumu jau ir sniegta, tāpēc izmanto e-konsultāciju meklētāju!