TĒMA: Pirmsskola

Kā ar Goda ģimenes apliecību saņemt brīvpusdienas dārziņā Rīgā

J
jautā:
05. septembrī, 2024
Inga

Kādi dokumenti jāiesniedz, lai bērnam pašvaldības bērnudārzā būtu pieejama bezmaksas ēdināšana, ja ir 3+ karte un esam deklarēti Rīgā?

A
atbild:
Šodien
Santa Galiņa
LV portāls
Rīgas valstspilsētas pašvaldība
Sindija Grāvere, Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinatore

No jautājuma noprotams, ka bērns iet Rīgas pašvaldības bērnudārzā.

Rīgā deklarētu daudzbērnu ģimeņu, kurām izsniegta Goda ģimenes apliecība, bērni var saņemt brīvpusdienas Rīgas administratīvajā teritorijā esošajos pašvaldības un privātajos bērnudārzos.

Lai pieteiktos brīvpusdienām, vecākam izglītības iestādē klātienē jāuzrāda Goda ģimenes apliecība kopā ar personu apliecinošu dokumentu. Apliecību nedrīkst kopēt vai fotografēt un nosūtīt elektroniski. Apliecībā jābūt iekļautai informācijai par bērnu skaitu ģimenē.

“Brīvpusdienu statuss stāsies spēkā ar nākamo kalendāro dienu. Dati par statusu tiks automātiski nodoti ēdinātājam platformā Mily,” paskaidro pašvaldības pārstāve.

Jāpiebilst, ka “3+ Ģimenes kartes” jaunais nosaukums ir “Goda ģimene”. Izsniegtās “3+ Ģimenes kartes” derīgas līdz to derīguma termiņa beigām.