Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pensijas

Pensionāra apliecību izsniedz VSAA

J
jautā:
12. jūlijā, 2024
Guna

Kā nokārtot pensionāra apliecību? Kur jāpiesakās uz vizīti?

A
atbild:
15. jūlijā, 2024
Lidija Dārziņa
LV portāls

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) valsts vecuma pensijas saņēmēja pensionāra apliecību izsniedz personām, kurām VSAA piešķīrusi vecuma pensiju. Apliecību var pieprasīt vienlaikus ar pensijas pieprasīšanu vai jebkurā laikā pēc pensijas piešķiršanas.

Pensionāra apliecību var pieprasīt jebkurā VSAA nodaļā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pasi vai personas apliecību).

Jāiesniedz pensionāra apliecības saņēmēja fotogrāfija (3 x 4 cm).

Pensionāra apliecību izsniedz bez derīguma termiņa ierobežojuma un bez maksas.

VSAA tālrunis: 64507020