Lasīšanai: 1 minūte

Likumprojekts “Kapsētu likums” atrodas starpinstitūciju saskaņošanā

J
jautā:
01. februārī, 2024
Sintija

Vai Kapsētu likums tiks pieņemts? Likumprojektā norādīts, ka tas stāsies spēkā no 2024. gada 1. janvāra, bet vietnē likumi.lv tas nav publiskots. Šobrīd atrodams tikai likumprojekts.

A
atbild:
02. februārī, 2024
Inese Helmane
LV portāls

Līdz 7. februārim likumprojekts “Kapsētu likums” atrodas starpinstitūciju saskaņošanā. Tā sabiedriskā apspriešana norisinājās pērn – no 24. marta līdz 11. aprīlim. Pēc saskaņošanas notiks normatīvā akta virzība uz Ministru kabinetu (MK). Ja likumprojekts “Kapsētu likums” tiks apstiprināts MK, tas tālāk tiks iesniegts Saeimā. Deputātiem būs jālemj par likuma pieņemšanu.

Likumprojektā paredzēts, ka tas stāsies spēkā 2025. gada 1. janvārī.