Lasīšanai: 1 minūte

Kura institūcija ir atbildīga par ezeru uzturēšanu Rīgā

J
jautā:
07. augustā, 2023
Mila

Labdien! Kāpēc ezera dibens netālu no krasta ir tik mīksts, ka kājas iegrimst dziļi apakšā? Vai var šādu ezera dibenu padarīt cietu? Ja var, kādā veidā un kura institūcija ir atbildīga par ezera (Rīgā) uzturēšanu un šī jautājuma risināšanu?

A
atbild:
22. augustā, 2023
Inese Helmane
LV portāls

Rīgas dome skaidro, ka, visticamāk, ezera dibens ir mīksts dabisku procesu rezultātā.

Rīgas dome uztur tikai oficiālās peldvietas, rūpējoties par to sakopšanu. Šie pienākumi ir Mājokļu un vides departamenta pārziņā.