Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Reģistri

Kur jāmeklē publikācija par mantojuma atklāšanos

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
20. oktobrī, 2022
Ilva

Labdien! Kā man rīkoties, ja neesmu saņēmusi uzaicinājuma vēstuli uz notariātu, lai pieteiktos mantojumam, jo adrese, kā izrādījās, ir nepareizi norādīta? Kā var noskaidrot, vai fakts par mantojuma lietas atklāšanos nav bijis ielikts “Latvijas Vēstnesī”?

A
atbild:
26. oktobrī, 2022

“Latvijas Vēstneša” oficiālajā tīmekļvietnē www.vestnesis.lv, sadaļā “Mantojumu ziņas”, ierakstot datus par mantojuma atstājēju, var uzzināt, vai ir ievietota publikācija par mantojuma lietas atklāšanos.

Ja publikācija nav ievietota un jums nav informācijas par to, kura notāra lietvedībā ir konkrētā mantojuma lieta, tad to par maksu var noskaidrot, pieprasot ziņas no Mantojumu reģistra (internetā vai vēršoties Latvijas Zvērinātu notāru padomē).

Savukārt, ja notārs ir zināms, tad jāsazinās ar notāru, lai noskaidrotu nepieciešamo informāciju. Šeit ir pieejama notāru kontaktinformācija.