E-KONSULTĀCIJAS
>
visas atbildes Jautā, mēs palīdzēsim rast atbildi!
TĒMAS
Nr. 27292
Lasīšanai: 2 minūtes
11
11

Kā saņemt kadastrālās uzmērīšanas lietu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
09. septembrī, 2022
jevgenijs

желаю получить копию инвентаризационного дела на квартиру Jelgava, Raiņa 24 dz. 24.

Vēlos saņemt inventarizācijas lietas kopiju dzīvoklim, kas atrodas Jelgavā, Raiņa ielā 24–24.

A
atbild:
21. septembrī, 2022
Valsts zemes dienests
Baiba Kantiņa, sabiedrisko attiecību vadītāja

Lai saņemtu būvju kadastrālās uzmērīšanas (inventarizācijas) lietas kopiju, dzīvokļa īpašniekam vai tā pilnvarotajai personai nav jādodas uz Jelgavas klientu apkalpošanas centru.

Dzīvokļa īpašniekam vai tā pilnvarotajai personai ir iespēja to saņemt:

  • datu publicēšanas un e-pakalpojuma portālā Kadastrs.lv, izmantojot e-pakalpojumu “Arhīva materiāli”;
  • elektroniski, nosūtot brīvā formā rakstītu iesniegumu, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu, uz jebkuru no Valsts zemes dienesta klientu apkalpošanas centra elektroniskā pasta adresēm vai e-adresi;
  • klātienē (pēc iepriekšēja pieraksta) jebkurā Valsts zemes dienesta klientu apkalpošanas centrā. Pieteikties apmeklējumam klientu apkalpošanas centrā var, zvanot uz tālruni: 67038800 vai rakstot uz e-pasta adresi: info@vzd.gov.lv;
  • portālā Latvija.lv, izmantojot e-pakalpojumu “Priekšlikuma, sūdzības, jautājuma vai lūguma iesniegšana”. Pieprasot pakalpojumu, jānorāda vēlamais informācijas izsniegšanas veids (portālā Kadastrs.lv vai, ja kadastrālās uzmērīšanas lieta tiek pasūtīta papīra formātā, adrese, uz kuru jānosūta informācija).

Lai šo pakalpojumu saņemtu dzīvokļa īpašnieka pilnvarota persona, Valsts zemes dienestam papildus būs jāiesniedz apliecināta pilnvaras kopija.

Valsts zemes dienests būvju kadastrālās uzmērīšanas lietas kopiju sagatavos piecu darba dienu laikā pēc priekšapmaksas rēķina apmaksas un maksājuma saņemšanas Valsts kasē. Atbilstoši Valsts zemes dienesta maksas pakalpojumu cenrādim maksa par neapliecinātu kadastrālās uzmērīšanas lietas kopiju ir 15,00 eiro. Maksa par elektroniskas kopijas apliecināšanu ir 1,85 eiro, savukārt par papīra kopijas apliecināšanu – 4,25 eiro.

Labs saturs
11
Pievienot komentāru
Uzdod savu jautājumu par Latvijas tiesisko regulējumu un tā piemērošanu!
Pārliecinies, vai Tavs jautājums nav jau atbildēts!
vai
UZDOT JAUTĀJUMU
Šomēnes iespējams uzdot vēl 71 jautājumu. Vairāk par e‑konsultāciju sniegšanu
Iepazīsti e-konsultācijas