Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Drošība

Par likumpārkāpumiem var ziņot tiesībsargājošajām iestādēm

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
20. jūlijā, 2022
Imants

Labdien! Mani ir izmantojuši, lai iebrauktu Eiropas teritorijā. Pēc it kā ļoti labas laulības laulības, iebraucot Vācijā, pāris mēnešos sataisa problēmas un aizmūk. Ko darīt?

A
atbild:
17. augustā, 2022
Olga Lauva
juriste

Likumpārkāpumus un noziedzīgus nodarījumus izmeklē tiesībsargājošās iestādes. Ziņot par likumpārkāpumu persona var valsts policijā, detalizētāka informācija pieejama šeit.